Közel nyolcvan résztvevővel, idén is csatlakozott a megyeszékhely a Szeretethíd elnevezésű Kárpát-medencei Önkéntes Napok programsorozathoz. A résztvevő csapatok önkéntes tevékenységet végeztek együtt, egymásért, a helyi közösségekért, településükért és környezetükért.
A megnyitón elhangzott; a híd szimbolizálja a generációk közötti kapcsolatot és az önkéntes tevékenység célja a társadalmi felelősségvállalás jegyében ennek a generációk közötti kapcsolatnak az erősítése. Nemcsak az eltérő korosztály közti kapocs erősítését hivatott az esemény megvalósítani, de a megyei intézmények és a lakosok közötti kapcsolatot is erősíti.
Diákokat, közösségeket, munkatársakat, nyugdíjasokat, egészséges és fogyatékkal élőket mozgat meg, és így épül fel a generációk hídja. A Szeretethíd elnevezésű eseményen a szervezők értéket és közösségi élményt is adnak a fiataloknak az önzetlen segítségnyújtás örömén túl.
Bár harminchárom évet töltött el egy munkahelyen és nem gondolkodott a váltáson, a Paks II. projekt mégis elcsábította Bohus Róbertet, aki úgy gondolja: ennek a beruházásnak olyan nívója, hírneve van, amiért érdemes volt ezt a lépést megtenni. A cég programelem-felelőse tapasztalt projektmenedzserként került márciusban a két új blokk létesítését koordináló társasághoz.