2024.03.29, Péntek

Szolnoki Olajbányász

Férfi kosárlabda NB I - Győztek a dobogósok, a Szolnok a Debreceni EAC vendégeként diadalmaskodott

2024.01.16

Helyi hírek

A férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján a dobogós helyen állók közül a listavezető és címvédő szombathelyi Falco Kaposváron nyert, a székesfehérvári Alba - 100 pont fölé jutva - Oroszlányban, a Szolnok pedig a Debreceni EAC vendégeként diadalmaskodott.

Már a Szolnok, a Falco és a Körmend sem veretlen a férfi kosárlabda NB I-ben

2023.10.26

Helyi hírek

A címvédő Falco mellett a Szolnok és a Körmend is elveszítette veretlenségét a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján.

Előnyben a Szolnok a férfi kosárlabda NB I ötödik helyért zajló párharcában

2023.05.18

Helyi hírek

A Szolnoki Olajbányász kedden hazai pályán tízpontos győzelmet aratott a DEAC ellen, ezzel előnybe került a férfi kosárlabda NB I ötödik helyért zajló párharcában.

Nagy csatában győzött és ezzel az elődöntőbe jutott a Körmend Szolnokon

2023.04.25

Helyi hírek

A Körmend nagy csatában győzött Szolnokon vasárnap, így 3-2-es összesítéssel megnyerte a férfi kosárlabda NB I negyeddöntőjét.

Férfi kosárlabda MK - Nehéz negyeddöntő vár a címvédő Szolnokra - ELŐZETES

2023.04.04

Helyi hírek

Nehéz negyeddöntőre számíthat a ZTE ellen a címvédő Szolnok szerdán a Zsíros Tibor férfi kosárlabda Magyar Kupában.

Szoros csatában kikapott ki Szolnokon a listavezető Falco

2023.02.20

Helyi hírek

Szoros csatában kikapott Szolnokon a listavezető Falco a férfi kosárlabda NB I szombati találkozóján.

Férfi kosárlabda NB I - A Szolnok alárendelt szerepet játszott Debrecenben

2023.01.23

Helyi hírek

A DEAC otthon 81-63-ra legyőzte a Szolnoki Olajbányászt a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.

21 pontos hátrányból nyert rangadót a Szolnoki Olajbányász

2023.01.09

Helyi hírek

A címvédő Szombathely 25 ponttal nyert Kaposváron a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján. A forduló rangadóján két ponttal győzött a Szolnok a Sopronban.

Férfi kosárlabda NB I - Hosszabbításos szolnoki siker

2022.12.07

Helyi hírek

A Szolnok hazai pályán hosszabbításban kerekedett a Fehérvár fölé a férfi kosárlabda NB I keddi mérkőzésén.

Férfi kosárlabda NB I - A Debrecent is legyőzte a Szolnok

2022.10.26

Helyi hírek

A Szolnok hazai pályán simán, 18 ponttal legyőzte a DEAC csapatát a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának keddi mérkőzésén, így továbbra is százszázalékos a szezonban.

Férfi kosárlabda NB I - Szépített a Szolnok, előnyben a Körmend

2022.05.24

Helyi hírek

A Szolnok megtartotta továbbjutási esélyeit, míg a Körmend legyőzte a vendég Oroszlányt kedden a férfi kosárlabda NB I negyeddöntőjének harmadik mérkőzésein.

Körmendi és szolnoki sikert arattak a férfi kosárlabda NB I középszakaszában

2022.04.07

Helyi hírek

A Körmend az Alba Fehérvár, a Szolnok pedig a Sopron ellen nyert otthon szerdán a férfi kosárlabda NB I középszakaszában, a felsőház első fordulójában.

Férfi kosárlabda NB I - Váratlan nyíregyházi siker Szolnokon

2022.02.09

Helyi hírek

A második helyen álló Szolnok meglepetésre kikapott hazai pályán a tabellán 11. Nyíregyházától a férfi kosárlabda NB I keddi mérkőzésén.

Magabiztos hazai siker Szolnokon: az Atomerőmű öt elveszített mérkőzés után javított és nyert

2021.12.13

Helyi hírek

​A Szolnok saját pályáján fölényesen, 26 ponttal verte a Kaposvárt szombaton a férfi kosárlabda NB I-ben.

Férfi kosárlabda EK - A Porto legyőzésével rajtolt a Szolnok

2021.10.14

Helyi hírek

A Szolnok legeredményesebb játékosa Roko Badzim és Marijan Cakarun volt 18-18 ponttal, Markeith Terrell Cummings és Bojan Subotic pedig egyaránt 16 ponttal járult hozzá a sikerhez.

Húsz pontos különbséggel győzött a Szolnok ellen az Alba Fehérvár kosárlabda csapata

2023.10.31

Helyi hírek

Az Alba Fehérvár húsz pont különbséggel győzte le otthon a Szolnokot a férfi kosárlabda NB I utolsó szombati mérkőzésén.

Miodrag Rajkovic lett a Szolnoki Olajbányász vezetőedzője

2023.07.02

Helyi hírek

A szerb Miodrag Rajkovic lett a Szolnoki Olajbányász élvonalbeli férfi kosárlabdacsapat vezetőedzője.

Báder Mártont, a Szolnoki Olajbányász egykori játékosát választották a kosárlabda-szövetség elnökének

2023.05.03

Helyi hírek

Báder Márton lett a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetségének (MKOSZ) elnöke.

Négyes döntőben a bajnok Falco és a címvédő Szolnok

2023.04.06

Helyi hírek

Bejutott a négyes döntőbe a bajnok Szombathely és a címvédő Szolnok is szerdán a Zsíros Tibor férfi kosárlabda Magyar Kupában.

Férfi kosárlabda NB I - A Szolnok kikapott Székesfehérváron

2023.03.27

Helyi hírek

A Szolnoki Olajbányász 85-79-re kikapott az Alba Fehérvár otthonában a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján.

Férfi kosárlabda NB I - Szolnokon nyert a Kecskemét

2023.02.01

Helyi hírek

A második helyen álló Szolnok meglepetésre hazai pályán kikapott a Kecskeméttől a férfi kosárlabda NB I keddi mérkőzésén.

Férfi kosárlabda MK - A címvédő Szolnok a ZTE-vel negyeddöntőzik

2023.01.17

Helyi hírek

A címvédő Szolnoki Olajbányász a Zalaegerszeg csapatával találkozik a Zsíros Tibor férfi kosárlabda Magyar Kupa negyeddöntőjében.

Férfi kosárlabda NB I - Otthon győzött a Szolnok Kaposvár ellen

2023.01.02

Helyi hírek

A Szolnok otthon 86-70-re legyőzte a Kaposvárt a férfi kosárlabda NB I csütörtöki játéknapján.

Férfi kosárlabda NB I - A Falco legyőzte a Szolnokot

2022.11.02

Helyi hírek

A címvédő Falco hazai pályán 12 ponttal legyőzte az eddig veretlen Szolnokot vasárnap este a férfi kosárlabda NB I-ben.

Férfi kosárlabda NB I - Veretlen maradt a Kecskemét és a Szolnok is

2022.10.14

Helyi hírek

A Kecskemét és a Szolnok is megőrizte veretlenségét a férfi kosárlabda NB I szerdai játéknapján.

Férfi kosárlabda NB I - Legyőzte a Szolnokot a Fehérvár a felsőházban

2022.04.19

Helyi hírek

Az Alba Fehérvár 13 ponttal verte vendégét, a Szolnokot szombaton a férfi kosárlabda NB I középszakaszának felsőházában.

Férfi kosárlabda MK - Kilencedszer aranyérmes a Szolnok

2022.04.03

Helyi hírek

A Szolnok kilencedik alkalommal hódította el a Zsíros Tibor férfi kosárlabda Magyar Kupát, mivel a debreceni fináléban magabiztosan legyőzte a Szegedet.

Férfi kosárlabda NB I - Vereséggel kezdte a második kört a Szolnok

2021.12.29

Helyi hírek

Az előző idényben második Szolnok meglepetésre rendkívül simán, 81-57-re kikapott a Szeged vendégeként a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának 14. fordulójában, hétfőn.

Férfi kosárlabda EK - Elmaradt a nagyváradi siker, búcsúznak az olajbányászok

2021.11.19

Helyi hírek

A Szolnok hosszabbítás után kikapott a román CSM Oradea vendégeként szerdán a férfi kosárlabda Európa Kupa csoportkörének hatodik, utolsó fordulójában, ezzel sereghajtóként nem jutott tovább a csoportjából.

Férfi kosárlabda Magyar Kupa - A Szolnoké a bronzérem

2021.04.12

Aktuális

A vasárnapi bronzmérkőzésen hosszabbítás után legyőzte a Körmendet a Ludovika Arénában.