kosárlabda

Körmendi és szolnoki sikert arattak a férfi kosárlabda NB I középszakaszában

2022.04.07

Helyi hírek

A Körmend az Alba Fehérvár, a Szolnok pedig a Sopron ellen nyert otthon szerdán a férfi kosárlabda NB I középszakaszában, a felsőház első fordulójában.

Férfi kosárlabda NB I - Váratlan nyíregyházi siker Szolnokon

2022.02.09

Helyi hírek

A második helyen álló Szolnok meglepetésre kikapott hazai pályán a tabellán 11. Nyíregyházától a férfi kosárlabda NB I keddi mérkőzésén.

Férfi kosárlabda EK - Elmaradt a nagyváradi siker, búcsúznak az olajbányászok

2021.11.19

Helyi hírek

A Szolnok hosszabbítás után kikapott a román CSM Oradea vendégeként szerdán a férfi kosárlabda Európa Kupa csoportkörének hatodik, utolsó fordulójában, ezzel sereghajtóként nem jutott tovább a csoportjából.

Férfi kosárlabda EK - A Porto legyőzésével rajtolt a Szolnok

2021.10.14

Helyi hírek

A Szolnok legeredményesebb játékosa Roko Badzim és Marijan Cakarun volt 18-18 ponttal, Markeith Terrell Cummings és Bojan Subotic pedig egyaránt 16 ponttal járult hozzá a sikerhez.

Férfi kosárlabda Magyar Kupa - Elődöntőben a Körmend

2021.04.08

Helyi hírek

A Szolnok a Falcóval küzd meg a fináléért.

Távozott a Jászberény edzője

2020.12.01

Helyi hírek

A vezetőedzői feladatokat egyelőre az egyesületen belül oldják meg.

Négyhetes szünetre készül a Szolnoki Olajbányász

2020.10.16

Aktuális

A hét eleji két pozitív teszt után a keretben újabb játékosok esetében mutatták ki a vírus jelenlétét. Mivel összességében több mint négy kosaras érintett, ezért a Tisza-partiak kérvényezik a magyar szövetségnél bajnoki mérkőzéseik elhalasztását a következő négy hétben.

A női kosárlabda Euroliga októberben, a férfi és női EK januárban rajtol

2020.09.08

Aktuális

A női és férfi Európa Kupa főtáblás mérkőzései ugyanakkor október helyett csak január 7-én, illetve 6-án kezdődnek meg. Magyar részről előbbiben az Atomerőmű-KSC Szekszárd, az UNI Győr, és a VBW CEKK Cegléd lesz érdekelt, a férfiaknál pedig az Egis Körmend és a Szolnoki Olajbányász lép majd pályára.

Nem fejezik be a magyar kosárlabda-bajnokságokat

2020.03.18

Aktuális

A koronavírus terjedése miatt a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége (MKOSZ) kedden befejezettnek nyilvánította a 2019/2020-as bajnokságokat minden korosztályban, mindkét nemben.

A házigazda Debrecennel kezd a címvédő Szolnok a Magyar Kupában

2020.01.08

Helyi hírek

A nemzetközi trendekhez igazodva az NB I nyolc legjobb csapata egy három napos fináléban dönti el a kupa sorsát.

Távozott a Jászberény férfi kosárcsapatának vezetőedzője

2019.11.07

Helyi hírek

Nikola Lazic távozott a férfi kosárlabda NB I-ben szereplő Jászberényi KSE vezetőedzői posztjáról.

Szolnok: három napra a kosarasoké lesz a Tiszai hajósok tere

2019.07.30

Helyi hírek

Augusztusban immár negyedik alkalommal költözik a Tisza partjára a fiatalok körében igen népszerű FIBA 3x3-as kosárlabda U18 Európa Kupa Selejtező. A korábbi évek pozitív tapasztalatai alapján idén az U23 Nemzetek Ligája verseny szervezésével és bonyolításával is a Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft.-t bízták meg.

A klub átalakulása alatt is zökkenőmentesen készül a jövő szezonra a Szolnoki Olaj

2019.04.05

Aktuális

Jövőre is Dragan Alekszics és Szarvas Gábor lesz a Szolnoki Olaj edzője, és már megkezdték a következő idény játékosállományának összeállítását – minderről Szolnok polgármesterének egyetértésével döntöttek.

Megkezdődött a felkészülés a szolnoki kosarasoknál

2018.08.19

Mindenki egészségesen, jó fizikai állapotban vette fel a munkát augusztus hetedikén.

Augusztus első hétvégéje ismét a kosárlabdáé Szolnokon

2018.07.26

Nyár végén egy hatalmas kosárpályává változik a Tiszai hajósok tere, ahol a kosárlabda legnagyobb európai tehetségei lépnek pályára a FIBA 3x3 kosárlabda U18-as EB selejtező című rendezvény keretein belül.

Férfi kosárlabda MK - Kilencedszer aranyérmes a Szolnok

2022.04.03

Helyi hírek

A Szolnok kilencedik alkalommal hódította el a Zsíros Tibor férfi kosárlabda Magyar Kupát, mivel a debreceni fináléban magabiztosan legyőzte a Szegedet.

Magabiztos hazai siker Szolnokon: az Atomerőmű öt elveszített mérkőzés után javított és nyert

2021.12.13

Helyi hírek

​A Szolnok saját pályáján fölényesen, 26 ponttal verte a Kaposvárt szombaton a férfi kosárlabda NB I-ben.

Férfi kosárlabda Európa Kupa: elmaradt a szolnoki győzelem az FC Porto ellen

2021.11.05

Helyi hírek

A magyar együttes jövő szerdán a varsói Legia csapatát fogadja a csoportkör ötödik fordulójában.

Férfi kosárlabda Magyar Kupa - A Szolnoké a bronzérem

2021.04.12

Aktuális

A vasárnapi bronzmérkőzésen hosszabbítás után legyőzte a Körmendet a Ludovika Arénában.

Férfi kosárlabda NB I - Szolnoki győzelem Sopronban

2021.01.05

Helyi hírek

A Szolnok hét ponttal nyert a Sopron vendégeként a férfi kosárlabda NB I hétfői mérkőzésén.

Novemberben már nem lépnek pályára a szolnoki kosarasok

2020.11.08

Helyi hírek

Hiába gyógyultak fel a koronavírusból, a sportorvosi engedélyek visszaszerzése hosszas folyamat.

Nem enged a Szolnok, a karantén ellenére lesz kosármeccs Fehérváron

2020.10.01

Helyi hírek

A fehérvári klubelnök megérti, hogy a Szolnok játszani akar, hiszen nekik teljes a keretük.

Férfi kosárlabda EK - Elkerülte egymást a Körmend és a Szolnok

2020.08.19

Aktuális

Elkerülte egymást az Egis Körmend és a Szolnoki Olajbányász a férfi kosárlabda Európa Kupa 2020/2021-es szezonjában.

Az elhalasztott selejtező ellenére edzőtáborban a 3x3-as magyar kosárválogatott Szolnokon

2020.03.10

Aktuális

Bár az indiai olimpiai selejtezőt a koronavírus-járvány miatt elhalasztották, a héten Szolnokon edzőtáborozik a 3x3-as női kosárlabda-válogatott.

Negyedik helyen a Szolnok, utolsó a Jászberény a férfi kosár NB1-ben

2020.01.04

Helyi hírek

A Debrecen 94-92-re nyert a Kaposvár otthonában a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának pénteki játéknapján.

Férfi kosárlabda NB I - Olajbányász néven folytatja a Szolnok

2019.08.30

Aktuális

Szolnoki Olajbányászként szerepel a jövőben a nyolcszoros bajnok, immár önkormányzati tulajdonban lévő szolnoki férfi kosárlabdacsapat. A város adományként kapta a szolnoki sportegyesületeket Nyerges Zsolt tulajdonostól.

Ismét Szolnokon népszerűsítik az "egypályás" kosárlabdát

2019.07.17

Kitekintő

Ez év augusztusában immáron az egymást követő negyedik esztendőben költözik a Tisza partjára a fiatalok körében igen népszerű FIBA 3x3-as Kosárlabda Európa Kupa selejtező.

Modern sportpályát kapott a szandai iskola

2018.10.03

Megújult sportpályán tarthatják ezentúl a testnevelés órákat és az edzéseket a szandaszőlősi általános iskolában. A Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. a látvány-csapatsportágak számára kiírt TAO-keretből finanszírozta a beruházást.

Újra FIBA 3x3-as Európa-Kupa Selejtező Szolnokon

2018.08.02

Ismét grandiózus kosárlabda tornát rendez Szolnok városa.

Nyolcadszor bajnok a Szolnok

2018.06.19

A Szolnoki Olaj kiélezett csatában győzött Szombathelyen a férfi kosárlabda NB I döntőjének hétfői, negyedik mérkőzésén, így 3-1-es összesítéssel megnyerte a párharcot, és megszerezte fennállása nyolcadik aranyérmét.