2024.04.19, Péntek

kajak-kenu

Két év után idén augusztusban ismét Szolnokon lesz a kajak-kenu magyar bajnokság

2022.01.03

Helyi hírek

A zsúfolt, ezzel együtt sikeres tavalyi esztendő után 2022-ben is mozgalmas év vár a magyar kajak-kenura mind a versenysport, mind a szabadidős események tekintetében.

Kajak-kenu edzésversenyt tartottak Szolnokon

2020.07.01

Helyi hírek

A Kuli István, Nádas Bence, Molnár Péter, Tótka Sándor összeállítású hajó nyerte az 500 méteres kajaknégyesek mindkét futamát kedden Szolnokon, a kajak-kenusok edzésverseny-sorozatának legújabb állomásán. Női C-1 200-on Nagy Bianka, férfi K-1 1000-en Varga Ádám, C-1 1000-en pedig előbb Bodonyi András, majd Adolf Balázs volt a leggyorsabb.

Papírforma eredmények a kajak-kenusok edzésversenyén

2020.06.03

Helyi hírek

A kenusoknál Balla Virág és Devecseriné Takács Kincső, valamint kettejük duója, a kajakosoknál pedig a Kuli István, Nádas Bence, Molnár Péter, Tótka Sándor összeállítású négyes nyert futamot kedden Szolnokon a kajak-kenusok úgynevezett edzésversenyén.

Mindkét számban duplázás a kajak-kenusok edzésversenyén

2020.05.27

Aktuális

A kajakosoknál a Noé Zsombor, Dombvári Bence duó, a kenusoknál pedig az Adolf Balázs, Fejes Dániel kettős nyerte mindkét keddi futamot a kajak-kenusok úgynevezett edzésversenyén, Szolnokon.

A kajak-kenusok igyekeznek kihasználni a halasztással keletkezett időt

2020.04.06

Aktuális

Négy helyszínen, Szegeden, Szolnokon, Dunavarsányban és a Gubacsi-hídnál lévő vízitelepen "kvázi karantén edzőtáborokat" alakítottak ki, ezekbe negatív teszttel rendelkező versenyzők költözhettek be, akik amúgy a saját környezetükben nem tudják megoldani az edzést.

Taroltak a magyarok a szolnoki kajak-kenu világbajnokságon

2018.08.15

Csapataink 11 arannyal léphettek a dobogó legfelső fokára.

Kajak-kenu szolnoki pótválogató - Bodonyi nyert kenu egyes ezer méteren

2018.07.17

Aktuális

Bodonyi András legyőzte Kiss Tamást a szolnoki pótválogatón, így a kenu egyes 1000 méteres olimpiai számban várhatóan ő indulhat majd az augusztusi kajak-kenu világbajnokságon.

Indul a szezon kajak-kenuban, hétvégén tesztverseny Szolnokon

2016.04.23

A hétvégén megkezdődik a versenyszezon kajak-kenuban, olimpiai és világbajnokok is vízre szállnak majd Szolnokon.